ظلمی دیگر در حق نماینده ایران | دسیسه عربستانی‌ها بر علیه استقلال

ظلمی دیگر در حق نماینده ایران | دسیسه عربستانی‌ها بر علیه استقلال
تماشاچی -عدم اعطای میزبانی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به هیچ یک از نمایندگان کشورمان موضوعی بود که به شدت از آن رنجیدیم و همچنین به دلیل بی عرضگی مسئولان فدراسیون فوتبال و بی تفاوتی آن عزیزی که مثلاً در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارای کرسی است به شدت حرص خوردیم.
مسئله تلخ و دردناک دیگری که در این میان وجود دارد سفر 2 نماینده ما به کشوری است که تیم‌های باشگاهی آن چند سال است حاضر نیستند به ایران سفر کنند و به همین خاطر نمایندگان ما در سال‌های گذشته مجبور بودند تعداد بازی‌های بیشتری را بیرون از خانه به انجام برسانند و حالا بالاجبار تیم‌های فولاد و استقلال باید به عربستان سفر کنند. 

واقعا تحمل این حجم از بی عدالتی و زورگویی بسیار دشوار است و حالا علاوه بر حضور اجباری تیم‌های استقلال و فولاد در کشور عربستان خبر رسيده است آن دسته از تماشاگرانی که واکسن کرونا تزریق کرده باشند می‌توانند در ورزشگاه حاضر شده و بازی‌ها را از نزدیک تماشا کنند. 

این موضوع شاید برای تیم فولاد که باید در مرحله پلی آف با تیم العین بازی کند چندان تفاوتی نداشته باشد اما برای استقلال که با یک تیم عربستانی همگروه است می‌تواند مشکل ساز باشد. حضور تماشاگران عربستانی که همواره با بازیکنان ایرانی برخوردهای توهین آمیزی داشته‌اند اصلا اتفاق جالبی نیست و فشار را روی آبی‌پوشان ایران بیشتر خواهد کرد. 

حداقل امید ما این است که مدیران همیشه در خواب فوتبال ایران از این تصمیم AFC جلوگیری کنند و نگذارند تیم‌های عربستانی‌ مجوز حضور تماشاگران را دریافت کنند که البته اگر کمی واقع بین باشیم باید بپذیریم که آقايان برای حل این مشکل هم توان کافی را ندارند و نباید امیدی به آن‌ها داشته باشیم. 

در هر صورت دیگر کار از کار گذشته و 4 نماینده کشورمان باید در کشورهای بیگانه به مصاف حریفان بروند و ما هم مثل هميشه باید دل ببندیم به غیرت بازیکنان ایرانی تا بلکه این عزیزان باز هم خاطرات خوشی را برای ما به ارمغان بیاورند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات