تاریخ برگزاری دربی تهران مشخص شد | دربی 95 با حال و هوای افطار

تاریخ برگزاری دربی تهران مشخص شد | دربی 95 با حال و هوای افطار
تماشاچی -بازی استقلال و پرسپولیس همواره برای هواداران فوتبال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است و فهمیدن تاریخ دربی برای هواداران دو تیم مهم می‌باشد. سازمان لیگ در جدیدترین اطلاعیه خود زمان بازی دربی 95 را مشخص کرده است. 
روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه بازی‌های هفته بیست و یکم تا بیست و سوم لیگ برتر را اعلام کرد و مهم‌ترین نکته آن مشخص شدن تاریخ و ساعت برگزاری دربی برگشت تهران می‌باشد.
بر اساس اعلام سازمان لیگ دو تیم پرسپولیس و استقلال باید چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه رأس ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف يکديگر بروند.
دلیل دیر وقت بودن بازی هم مصادف شدن هفته بیست و سوم با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان می‌باشد و دیدار دربی پایتخت بعد از افطار برگزار خواهد شد.
این نود و پنجمین بار خواهد بود که دو تیم پرسپولیس و استقلال به مصاف یکدیگر می‌روند و با توجه به انجام دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در این بازه زمانی، مشخص نیست آبی‌پوشان و قرمزپوشان پایتخت در آن تاریخ چه شرایطی داشته باشند. 
در هر صورت هواداران دو تیم مانند هر فصل تا برگزاری این دیدار منتظر خواهند ماند و اميدوار خواهند بود که دربی پیش رو مانند چند دربی گذشته زیبا از آب دربیاید.
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

تقابل استقلال فرهاد و پرسپولیس یحیی اون هم در اوج دیدن داره

پاسخ دادن