ماجرا کاملا عوض شد | چشمک نیمار به بارسلونا

ماجرا کاملا عوض شد | چشمک نیمار به بارسلونا
تماشاچی -در حالی که مدت هاست خبر تمدید قرارداد نیمار با پاریسی ها در رسانه ها منتشر میشود، اما یک منبع خبری در اسپانیا میگوید، نیمار ستاره برزیلی قهرمان فرانسه نظرش در مورد آینده اش تغییر کرده و میخواهد دوباره پرونده بازگشت به نیوکمپ را باز کند.

به گزارش مارکا این بازیکن 29 ساله کماکان امیدوار است تا دوباره با مسی هم بازی شود و یک بار دیگر میخواهد شانسش را برای پیوستن به بارسا آزمایش کند.

نیمار در طی دو سال گذشته تلاش زیادی برای بازگشت به تیم سابقش کرد، اما دلایل فراوانی از جمله ضعف مدیریتی بارسا باعث شد مدیران پی اس جی زیر بار پیشنهادات بارسا نروند.

طبق این گزارش، نیمار معتقد است مسی در بارسا میماند و قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد، همین موضوع برای نیمار کافی است تا او دوباره به مدیران تیم سابقش اطلاع دهد که میخواهد به بارسا برگردد.

جالب اینجاست که این نظرات نیمار مغایر با صحبت های یک ماه پیش او است، زیرا او تا یک ماه پیش قصد داشت به فوتبالش در پاریس ادامه دهد و همچنین به واسطه رابطه خوبی که با مسی دارد او را به پی اس جی بیاورد.از طرفی زمزمه های تمدید قرارداد تا سال 2026 او با پی اس جی در رسانه ها نیز منتشر شده بود.

حالا ماجراکاملا عوض شده است و مدیران بلوگرانا نیز بازگشت احتمالی نیمار را رد نمی کنند ولی اولویت بارسا در تابستان پیش رو در حال حاضر ارلینگ هالند ستاره دورتمند است.
 
منبع : تماشاچی

نظرات