بحران در اردوی رئال | احتمال شکست مفتضحانه کهکشانی‌ها برابر لیورپول و بارسلونا

بحران در اردوی رئال | احتمال شکست مفتضحانه کهکشانی‌ها برابر لیورپول و بارسلونا
تماشاچی -باشگاه رئال مادرید امروز تایید کرد که آزمایش کرونای رافائل واران مدافع فرانسوی این تیم مثبت بوده و این بازیکن در دیدار امشب برابر لیورپول غایب خواهد بود. مبتلا شدن این بازیکن به ویروس کرونا، نگرانی جدی برای مدیران باشگاه ایجاد کرده است و آن‌ها هراس دارند که مبادا دیگر بازیکنان تا روز ال‌کلاسیکو به این ویروس مبتلا شوند.

زیدان، هازارد، ناچو، کاسمیرو، میلیتائو، لونین و ماریانو افرادی اند که در گذشته به کرونا مبتلا شده اند و احتمال این که دوباره مبتلا شوند خیلی کم است، اما سایر بازیکنان که با واران در تماس بوده اند، شدیداً تحت مراقبت قرار دارند.

البته رئال مادرید از گذشته نیز مراقبت‌های ویژه از بازیکنانش داشته و همه روز از بازیکنانش آزمایش کرونا اخذ می‌کرده و این موضوع می‌تواند به مهار ویروس در اردوی رئال کمک زیادی کند.

واران در حالی به ویروس کرونا مبتلأ شده که راموس نیز مصدوم است و این تیم طی یک هفته دو دیدار مهم برابر لیورپول و دیدار برگشت ال‌کلاسیکو را در پیش دارد.

اگر زیدان تعداد زیادی از ستاره‌های تیمش را در بازی حساس برابر بارسلونا در اختیار نداشته باشد ممکن است با نتیجه‌ای مفتضحانه الکلاسیکو را به رقیب دیرینه واگذار کند و در نهایت لالیگا را از دست دهد.

همچنین تا ساعاتی دیگر مشخص خواهد شد که کهکشانی‌ها در غیاب راموس و واران چه نتیجه‌ای برابر لیورپول کسب خواهند کرد و باید ببینیم رئالی ها با مدیریت بازی امشب می‌توانند خود را برای بازی برگشت امیدوار نگه دارند یا خیر.

 
منبع : تماشاچی

نظرات